Wydawnictwo Techland udostępniło nowy materiał filmowy z gry WRC 6. Polska firma jest partnerem BigBen Interactive, która to firma odpowiada za stworzenie tytułu. Film stanowi niezwykłe połączenie zdjęć z tegorocznego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata z fragmentami rozgrywki. Gra zadebiutuje 7 października w wersjach na komputery PC (199,90 zł), PlayStation 4 oraz Xbox One (259,90 zł).

WRC 6 to jedyna oficjalna gra Rajdowych Mistrzostw Świata. Tytuł posiada pełną licencję 14 rajdów obecnego sezonu, wśród których znalazł się Rajd Polski. Gracze mogą zasiąść w rajdówkach zespołów z WRC, WRC 2 i Junior WRC. Dostępne są również dwie rodzime ekipy – Hubert Ptaszek/Maciej Szczepaniak oraz Łukasz Pieniążek/Przemysław Mazur.

WRC 6

Nowością w WRC 6 jest obecność Super Odcinków Specjalnych. Tory te, w ilości 11, przeniesiono do gry w skali 1:1. To wymagające testy szybkości i refleksu – z wąskimi sekcjami, wijącymi się jak serpentyna zakrętami i dwoma samochodami walczącymi maska w maskę. Odcinki te umiejscowiono w unikalnych miejscach jak np. ulice Barcelony. Gracze będą mogli też sprawdzić Super Odcinek Specjalny w Polsce – na Arenie Mikołajki. Warto również podkreślić, że w WRC 6 dostępny będzie tryb podzielonego ekranu, idealny do rozgrywek przy jednej konsoli.

Wraz z zamówieniami przedpremierowym gracze otrzymają dostęp do ekskluzywnego samochodu – YARIS WRC, stworzonego przez Toyota Gazoo Racing.


Poprzedni artykułSą pierwsze zdjęcia potwierdzające rdzeń nVidia GeForce GTX 1050 Ti
Następny artykułProject Automata – pokieruj własną firmą do wielkiego imperium
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.