Studio Bossa Studios rozwija obecnie grę o nazwie Worlds Adrift. Jest to typowy tytuł MMORPG, który umożliwia interakcję z otaczającym światem. Duży nacisk położono tutaj na współpracę pomiędzy graczami. Kraina, w której trzeba będzie przetrwać składa się z latających wysp oraz bardzo zmiennych warunków atmosferycznych. Głównymi środkami transportu są paralotnie oraz statki powietrzne.

Te drugie powstają przy współpracy kilku graczy. Na ich zbudowanie potrzeba sporo czasu oraz materiałów. Występują one w kilku rodzajach oraz wielkościach. Im większy, tym więcej osób potrzeba do jego obsługi. Statek oczywiście trzeba utrzymywać w dobrym stanie, ponieważ z czasem zużywają się poszczególne jego elementy.

W Worlds Adrift można atakować innych graczy, a także same statki. Trzeba także zdobywać surowce i pożywanie, potrzebne do przetrwania. W grze występuje cykl dnia i nocy, co wymusza stosowanie zmiennych taktyk.


Poprzedni artykułW Age of Empires II HD pojawia się dodatek Rise of the Rajas
Następny artykułProcesor Intel Core i7-7700K posiada kiepską pastę termoprzewodzącą
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.