Dzisiaj ma miejsce premiera gry Wolfenstein: Youngblood od studia Machine Games. Akcja gry ma miejsce 19 lat po zaginięciu B.J. Blazkowicz, bohatera drugiej amerykańskiej rewolucji. Wcielamy się w rolę bliźniaczek ojca – Jess i Soph, których zadaniem jest odnalezienie taty. Muszą one stawić czoła trudnemu zadaniu przedarcia się przez okupowany Paryż w latach 80. Wspieramy tym samym tutejszych bojowników o wolność.

Największą nowością w Wolfenstein: Youngblood jest tryb wieloosobowy w kampanii. Wspólnie z naszym znajomym możemy przechodzić wszystkie misje fabularne i cieszyć się z rozwałki na szeroką skalę. Do naszej dyspozycji ponownie oddano cały arsenał śmiercionośnych broni.

Co ciekawe, gra wykorzystuje ten sam silnik graficzny, co w Wolfenstein II: The New Colossus. Tym samym zmian dużych raczej nie zobaczymy. Można natomiast mieć nadzieję, że poprawiona zostanie wydajność samego silnika graficzne na interfejsie Vulkan. Twórcy powiedzieli również, że trwają prace nad dodaniem ray-tracingu.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10
  • Procesor: AMD FX-8350 lub Ryzen 5 1400 lub Intel Core i5-3570/i7-3770
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 770 lub GeForce GTX 1650 lub odpowiednik AMD
  • Przestrzeń dyskowa: 40 GB

Zalecana wymagania sprzętu:

  • Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10
  • Procesor: AMD FX-9370/Ryzen 5 1600X or Intel Core i7-4770
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6 GB lub GeForce RTX 2060 lub odpowiednik AMD
  • Przestrzeń dyskowa: 40 GB

Poprzedni artykułAzjatycki Minor: MVP.PK i Avant Gaming w play-off
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 431.60 z ulepszoną wydajnością
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments