Bethesda Softworks oficjalnie zapowiedziała grę Wolfenstein II: The New Colossus. Zostanie ona udostępniona już 27 października 2017 roku na komputery osobiste. Ponownie wcielimy się w znanego nam Blazkowicza, który tym razem przebywa na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Kraj od długiego czasu znajduje się pod nazistowską okupacją, a twórcy umieścili nas w 1961 roku.

Blazkowicz postanawia pomóc ruchowi oporu i zaczyna rekrutować nowych członków. Do tego dochodzi jeszcze ochrona jego partnerki, Anny która jest w ciąży. Głównym zadaniem w grze będzie likwidacja nazistów w dużej ilości. Dodatkowo musimy pokrzyżować plany Frau Engel.


ŹRÓDŁOwolfenstein.bethesda.net
Poprzedni artykułDOTA 2 z ekskluzywnym trybem współpracy Siltbreaker: Act I
Następny artykułAnthem – nowa gra od BioWare z otwartym światem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.