Firma nVidia udostępniła technologię nVidia Ansel dla gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nowe narzędzie pozwala na robienie różnego rodzaju zdjęć z gry, z użyciem dowolnej pozycji kamery. Pliki można obrabiać bezpośrednio w grze i zapisywać na dysku twardym komputera. Do działania wymagane jest posiadanie najnowszych sterowników graficznych oraz aktualizacji 1.24 do gry Wiedźmin 3.

Wiedźmin 3 - nVidia Ansel

Kiedy wszystko jest zainstalowane, podczas rozgrywki wystarczy nacisnąć klawisze Alt+F2, a następnie wybrać dostępne opcje oraz ustawić kamerę. Jedną z ciekawszych opcji są zdjęcia 360 stopni. W wersji beta jest opcja Super Resolution, czyli zrobienie zdjęcia o bardzo wysokiej rozdzielczości: 63,360 x 35,640, dzięki któremu można uzyskać bardzo dobre szczegóły, przy powiększeniu zdjęcia.

Wiedźmin 3 - nVidia Ansel


ŹRÓDŁOgeforce.com
Poprzedni artykułCooler Master MasterPulse Over-Ear – słuchawki z technologią Bass FX
Następny artykułBardzo realistyczne konie w Battlefield 1. Do szarży nadszedł czas.
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.