CD Projekt RED ciągle pracuje nad dodatkiem Wiedźmin 3: Krew i Wino. Kilka dni temu otrzymaliśmy pierwsze zrzuty ekranu z gry, które wręcz zapierają dech w piersiach. Gracze przeniesieni zostaną do baśniowej krainy Touissant, gdzie spędzą ponad 20 godzin, rozwiązując różne zadania. Według informacji w internecie, sama mapa może mieć wielkość wszystkich wysp Archipelagu Skellige.

Wiedźmin 3

Mapa wysp Skellige

Warto tutaj dodać, że CD Projekt RED tworzy całkowicie nową oprawę graficzną z kompozytorem Marcinem Przybyłowiczem.

Zgodnie z informacjami, Wiedźmin 3: Krew i Wino powinniśmy zobaczyć na początku czerwca (jeszcze przed targami E3). Kolekcjonerzy będą mieli możliwość kupienia limitowanego wydania pudełkowego, zawierające dwie talie do gwinta, pięknie uzupełniające edycję kolekcjonerską wersji podstawowej, a także Serca z Kamienia. Na koniec smutna wiadomość, dodatek Krew i Wio będzie ostatnim z całej serii Wiedźmina 3, który zamknie historię.

Po oficjalnej premierze CD Projekt RED skupi się najpewniej na grze Cyberpunk 2077, która ma mieć premierę między 2018, a 2021 rokiem.


Poprzedni artykułSapphire Radeon R9 390 TOXIC z chłodzeniem VaporX
Następny artykułCall of Duty: Infinite Warfare z walką w przestrzeni kosmicznej
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.