CD Projekt RED szykuje się do premiery dodatku Wiedźmin 3: Krew i Wino i kilka dni temu udostępniło drugi zwiastun. Możemy na nim zobaczyć jeszcze więcej baśniowej krainy Touissant, w tym nowe postacie oraz potwory. Dowiadujemy się również, po co Geralt został w ogóle wezwany do tak pięknego i spokojnego miejsca. Według informacji w internecie, sama mapa może mieć wielkość wszystkich wysp Archipelagu Skellige.

Wiedźmin 3: Krew i Wino dostępny będzie w ramach cyfrowej dystrybucji. Dodatkowo w Polsce będzie można nabyć specjalne pudełkowe wydanie z bogatą zawartością. W wielu sklepach porobiono również promocje na całą serię Wiedźmin.

Wiedźmin 3: Krew i Wino
Pudełkowe wydanie

Poprzedni artykułOpenRW – otwarta implementacja gry Grand Theft Auto III
Następny artykułGalactic Civilizations III i dodatki w promocji na Steam
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.