Western Digital wprowadziło do sprzedaży My Passport Ultra. Nowe dyski wyróżniają się stylowym wyglądem, który powstał we współpracy z firmą projektową fuseproject i jej głównym projektantem – Yves Beharem. Dyski dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: czarno-szarym oraz biało-złotym. Posiadają niewielki rozmiar i mieszczą się bez problemów w dłogi, kieszeni lub torebce.

WD My Passport Ultra posiada oprogramowanie WD Backup, WD Discovery, które ułatwiają tworzenie kopii zapasowych plików, zdjęć i filmów. Dysk oferuje też 256-bitowe sprzętowe szyfrowanie AES oraz oprogramowanie WD Security pozwalające na zabezpieczenie poufnych treści. Użytkownicy mogą zdefiniować własne hasło i skonfigurować szyfrowanie i ochronę danych.

Dysk My Passport Ultra jest objęty 3-letnią ograniczoną gwarancją – można go kupić na stronie wd.com, a także u wybranych sprzedawców i dystrybutorów na całym świecie. Sugerowana cena detaliczna (MSRP) to $79.99 za wersję 1TB, $99.99 za 2TB, $129.99 za 3TB oraz $139.99 za dysk o pojemności 4TB.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments