Ubisoft opublikowało kolejny film do gry Watch Dogs 2. Poznamy w nim fabułę oraz jednego z bohaterów gry – antagonistę i szefa korporacji Blume. Kontynuacja przeniesie nas z Chicago do San Francisco, a dodatkowo zagramy całkowicie nowym bohaterem o imieniu Marcus Holloway. W świecie Watch Dogs 2 funkcjonuje system ctOS, który pozwala na zarządzanie infrastrukturą oraz monitoring miejski.

Co ciekawe, prócz samego zwiastunu w Internecie pojawiło się sporo zapisów z rozgrywki. Zostały one opublikowane przez różne serwisy i youtuberów, którzy zostali zaproszeni na konferencję, organizowaną przez Ubisoft. Była to świetna okazja do przetestowania gry i jej elementów.


Poprzedni artykułSniper: Ghost Warrior Trilogy – promocja na gry w sklepie Bundle Stars
Następny artykułDOOM otrzymał Free Update 3 z trybem Deathmatch
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.