Ubisoft udostępniło filmową zapowiedź gry Watch Dogs 2. A wszystko to na kilka dni przed oficjalną prezentacją na E3 2016. Kontynuacja przeniesie nas z Chicago do San Francisco, a dodatkowo zagramy całkowicie nowym bohaterem o imieniu Marcus Holloway. W świecie Watch Dogs 2 funkcjonuje system ctOS, który pozwala na zarządzanie infrastrukturą oraz monitoring miejski.

Co ciekawe, już od samego początku jesteśmy uważani za przestępcę przez system ctOS i musimy się ukrywać. W tym czasie dołączamy do grupy hakerskiej o nazwie Dedsec, która za cel postawiła sobie włamanie się do miejskiego systemu i przejęcie nad nim kontroli.

Watch Dogs 2

Ubisoft przygotowało łącznie sześć wersji gry:

  • Standardowa edycja – 60 dolarów oraz dodatek Zodiac Killer Mission
  • Deluxe Edition – 70 dolarów, pakiety personalizacji, dodatek Zodiac Killer Mission
  • Gold Limited Edition – 100 dolarów, pakiety personalizacji, dodatek Zodiac Killer Mission, przepustka sezonowa

Watch Dogs 2

Prócz tego pojawi się odmiana Collector’s Edition dla wszystkich trzech edycji, z opcją robota działającego z aplikacji i kosztować będzie odpowiednio: 110, 120 i 150 dolarów.

Oficjalna premiera Watch Dogs 2 została zaplanowana na 15 listopada.


ŹRÓDŁOwatchdogs.ubisoft.com
Poprzedni artykułAMD sponsorem PC Gaming Show podczas targów E3 2016
Następny artykułActivision Publishing zapowiada Call of Duty XP
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.