Behaviour Digital udostępniła darmową wersję gry Warhammer 40.000: Eternal Crusade. Celem studia jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców. Poprzednio darmowa wersja nazwana była Free to WAAAGH!, ale ograniczenia do jednej klasy z jednej frakcji, powodowało znudzenia graczy. Dlatego postanowiono wszystko zmienić i wydać całkowicie odmienną darmową wersję gry.

Jakie są różnice, między wersją płatną a darmową:

W darmowej wersji jedna z 5 klas jest niedostępna. Postępy w grze naliczane są w normalnym tempie

W darmowej wersji można grać wszystkimi dostępnymi frakcjami

W wersji premium odblokowane jest wszystko. Postępy w grze naliczane są 3X. Po wykupieniu wersji premium doliczana jest różnica w postępie

Zdobycie 20 000 Rogue Trader Credits pozwoli wykupić ulepszenie gry. Można to też zrobić z użyciem pakietów premium


ŹRÓDŁOeternalcrusade.zendesk.com
Poprzedni artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 378.92 z obsługą Mass Effect: Andromeda
Następny artykułDigital Dragons 2017 – Tatu Alto, Brian Upton i Daniel Vávra gośćmi Digital Dragons 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.