Studio Relic udostępniło datę oficjalnej premiery gry Warhammer 40,000: Dawn of War III. Tytuł pojawi się 27 kwietnia na całym świecie, a w Polsce za wydanie odpowiadać będzie firma Cenega. Twórcy chcą połączyć najlepsze elementy dwóch poprzednich części. Z Warhammer 40.000: Dawn of War mamy otrzymać duża skalę potyczek, czyli bitwy z dużą ilością jednostek na otwartej przestrzeni i nie tylko. Z Warhammer 40.000: Dawn of War II ma zostać zaczerpnięte modyfikowanie i rozwijanie jednostek oraz elitarnych bohaterów.

W Polsce produkcja zostanie wydana w dwóch egzemplarzach: standardowej oraz limitowanej.

Warhammer 40,000: Dawn of War III – edycja standardowa:

  • Kod na Steam

Warhammer 40,000: Dawn of War III – edycja limitowana:

  • Unikatowy album na płyty
  • Kartę z grafiką 3D
  • Oficjalny soundtrack

Dodatkowo wszyscy, którzy złożą zamówienie przed premierą dostaną Pakiet Władców Wojny, zawierający trzy ekskluzywne skórki:

  • Dark Queen dla Lady Solarii (Kosmiczni Marines)
  • Ghost Seer dla Prorokini Taldeer (Eldarzy)
  • Big Kustom dla Morkanauta „Beauty’ego” (Orkowie)


Poprzedni artykułMass Effect: Andromeda – dwa nowe filmy z rozgrywki. Uwaga jeden z nich to spoiler
Następny artykułIntel Extreme Masters Katowice 2017 – a oto najciekawsze cosplaye
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.