Studio Neocore Games poinformowało o pracach nad grą Warhammer 40.000: Inquisitor – Martyr. Ma to być typowy komputerowy RPG akcji, dziejący się w świecie Warhammer 40.000. Akcja nowej gry została osadzona w sektorze Caligari, który znajduje się na rubieżach Imperium. Miejsce to posiada setki układów słonecznych i tysiące planet. Zamieszkują je przeróżne istoty, które stanowią poważne zagrożenie.

W Warhammer 40.000: Inquisitor – Martyr gracz wciela się w rolę Inkwizytora, jednego z tajnych agentów Imperatora. Ich zadaniem jest ochrona ludzkości przed heretykami, demonami i siłami Chaosu. Rozgrywka opiera się na zwiedzaniu losowo generowanego otoczenia, wykonywaniu różnych misji oraz walce z przeciwnikami. W grze jest dostępna kampania dla jednego gracza, tryb współpracy oraz tryb PvP.


Poprzedni artykułEnlisted – nowa strzelanka pierwszoosobowa w klimatach wojny
Następny artykułAMD tworzy inicjatywę Radeon Instinct dla ery inteligentnych maszyn
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.