Blizzard udostępnił łatkę 1.30 do gry Warcraft III: The Frozen Throne. Zmian jest tak dużo, że aż trudno jest tutaj wszystkie wymienić. Zacznijmy może od bohaterów. Dokonano zmian w praktycznie każdym herosie, który jest w grze. Będą one zauważalne w czasie gry, ale powinny pomóc w balansie. Druga kwestia to zmiany w poszczególnych rasach i budynkach.

Tutaj Blizzard posunął się na tyle daleko, że w niektórych przypadkach będzie to miało wpływ na stosowane do tej pory taktyki. Wiele osób będzie musiało przebudować całe swoje strategie.


ŹRÓDŁOwarcraft3.info
Poprzedni artykułJujubee udostępnia kolejny film z sekcją z okrętu KURSK
Następny artykułDreamHack Open Valencia 2018: Virtus.pro przegrywa z Fragsters
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.