Warcraft III to gra, która zdobyła serca wielu fanów na całym świecie. Dokładnie 15 lat temu Blizzard rozpoczął sprzedaż tytułu, który miał stać się początkiem wielkiej przygody w świecie Azeroth. A dlaczego właśnie tak? Otóż pewnie wielu z Was nie wie, ale pierwsze wersje alfa World of Warcraft były stworzone właśnie na silniku gry Warcraft. Możecie sobie teraz wyobrazić, jakby on wyglądał w dniu premiery?

Warcraft III zebrał bardzo pozytywne recenzje na całym świecie. Wprowadził do gry tzw. bohaterów, którzy niejednokrotnie mogli zmienić losy bitwy. Pojawiła się też trójwymiarowa grafika oraz niezwykle potężny edytor map.


ŹRÓDŁOhiveworkshop.com
Poprzedni artykułIntel SSD 545s – nowe dyski na 64-warstwowych kościach 3D TLC NAND
Następny artykułKingdom Come: Deliverance – udostępniono ponad godzinną rozgrywkę
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.