Firma Electronic Arts udostępniła informację, że w otwartych beta testach strzelanki Battlefield 1 wzięło udział 13,2 milionów graczy. Było to zarazem największe w historii firmy testowanie gry przez przyszłych potencjalnych graczy. Na stronie umieszczono specjalną infografikę, z której dowiadujemy się, że najpopularniejszą klasą był szturmowiec. Następnie według procentów użycia: zwiadowca, linia wsparcia i medyk.

Na ostatnich miejscach uplasowali się czołgiści, piloci i kawalerzyści. Odnotowano 28,9 milionów zabójstw wręcz, 23,8 miliona przejechanych wrogów, a także 62,2 milionów zabójstw jadąc na koniu.


Poprzedni artykułEuro Truck Simulator 2 – dodatek Schwarzmüller Trailer Pack
Następny artykułBandai Namco udostępnia zwiastun i zdjęcia z gry Tekken 7
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.