Oasis Games opublikował szczegółowe informacje dotyczące aktualizacji 0.1.75 do gry Tiger Knight: Empire War. Przywrócona zostaje funkcjonalność łączenia się w drużyny, by gracze łatwiej mogli sprzymierzyć się w działaniach. W ręce graczy oddanych zostanie również szereg zaktualizowanych przedmiotów. Poprawki statystyk i nowych elementów doczekały się lekkie i ciężkie zbroje ze wszystkich epok – od paskowych naramienników, po brązową zbroję płytkową.

Aktualizacja ekwipunku oraz wiele sprawnych poprawek zgłaszanych przez społeczność błędów, pozwoli graczom w nieskrępowany sposób cieszyć się oferowanymi przez grę scenariuszami – w tym, wprowadzonym niedawno Pożarem w Luo Yang, gdzie dodatkowym wyzwaniem jest zwiększona liczba przeciwników okupujących pałac Taiji.


Poprzedni artykułProcesory AMD Ryzen 5 i Ryzen 3 pojawią się na rynku z dużym opóźnieniem
Następny artykułAVM FRITZ!Box 4040 – router dla sieci kablowych oraz telefonii komórkowej
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.