Studio DICE szykuje powoli drugi dodatek do gry Battlefield 1 o nazwie In The Name Of The Tsar. Portal pvplive.net dotarł do informacji, jakoby w grze miały się pojawić kobiece postaci. Mają to sugerować różnego rodzaju grafiki koncepcyjne, udostępnione przez Electronic Arts w The Art of Battlefield 1.

Nadchodzący dodatek In The Name Of The Tsar, prócz postaci kobiecych ma wprowadzić:

  • cztery nowe mapy: ofensywa Brusiłowa w Galicji, Operację Albion oraz wąwozy Przełęczy Łupkowskiej
  • sporo nowego uzbrojenia, gadżetów i behemota

Jeżeli chodzi o kobiety, to faktycznie w I Wojnie Światowej istniały bataliony kobiece. Stworzyła je armia rosyjska, a jednym z nich był 1st Russian Women’s Battalion of Death.


Poprzedni artykułADATA szykuje wysyp nowości podczas targów Computex 2017
Następny artykułFinał ZOTAC CUP MASTERS 2017 odbędzie się na Computex 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.