Firma Microsoft wydała kolejny dodatek do gry Age of Empires II HD o nazwie Rise of the Rajas. Wprowadza on cztery nowe cywilizacje, znajdujące się w południowo-wschodniej części Azji: Wietnamczyków, Malajów, Birmińczyków oraz Khemerów. Każda z nich posiada swoje unikalne jednostki, np. słonie bojowe, imperialni piechurzy. Dodatek zaoferuje również cztery nowe kampanie w trybie dla jednego gracza.

Prócz tego pojawi się wiele nowych typów terenów: lasy namorzynowe, lasy deszczowe, pięć map losowych, pięć map specjalnych, pięć map wzorowanych na rzeczywostym świecie, nowe obiekty w edytorze map, a także tryb obserwatora.

Ale to nie wszystko. Deweloperzy wprowadzili w rozgrywce sporo optymalizacji oraz poprawek. Poprawiono rozgrywkę wieloosobową przez sieć, w tym usunięto 90% błędów synchronizacji potyczek. Dodano opcję wznawiania przerwanych meczów, przydatne przy długich sesjach.


Poprzedni artykułW Warframe trwa świąteczna akcja Tennobaum z prezentami i nie tylko
Następny artykułWorlds Adrift – wieloosobowa gra sieciowa z ciekawą interakcją ze światem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.