Studio Kool2Play zaprezentowało pierwszy zwiastun gry Uragun. Tytuł ten łączy klimaty Syndicate i dynamikę Crimsonland z elementami taktycznymi Helldivers. Głównym projektantem jest Jacek Wesołowski, stojący za tak uznanymi tytułami, jak Bulletstorm czy Hard Reset. Gra pojawi się na platformie Steam w modelu Early Access na początku 2020 roku. Pełna wersja natomiast ukaże się w połowie 2020 roku.

Nowe wideo wprowadza graczy w główne założenie fabularne tytułu. Pokazuje również nigdzie niedostępne wcześniej fragmenty rozgrywki. Najważniejszym elementem produkcji będą przeciwnicy, wyposażeniu w unikalną sztuczną inteligencję. Dzięki temu cechować się będą złożonymi i zgranymi działaniami. Wrogowie będą zróżnicowani, a każdy z nich będzie stosował unikalną taktykę dostosowaną do jego możliwości i uzbrojenia.

Uragun to strzelanka z elementami taktyki, gdzie gracz kieruje potężnym mechem. Główną osią fabuły jest walka z maszynami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, którą gracz musi przechytrzyć. Poziomy są zaprojektowane na podstawie prawdziwych układów map światowych metropolii. Mowa tutaj o Nowym Jorku, Londynie, Berlinie, Moskwie, Pekinie, czy Warszawie.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments