Studio Kool2Play poinformowało o dostępności gry Uragun na Steam Greenlight. Tytuł jest pierwszą produkcją polskiego studia, która dedykowana jest wyłącznie graczom pecetowym. Spodziewana data premiery to wiosna 2017. W ramach Greenlight użytkownicy Steama mogą osobiście wyrazić poparcie dla projektu, który stanowi powrót do korzeni gatunku.

Uragun to krwawa, pełna akcji jatka w klasycznym stylu, z widokiem topdown. Gra jest hołdem dla oldscholowych strzelanek 2D. Zadanie gracza jest bardzo proste – musi oczyszczać świat z nadchodzących jedna po drugiej fal zombiaków. Każda fala jest coraz większa, groźniejsza i bardziej zdesperowana. Z każdą nową falą w ręce gracza trafiają mocniejsze spluwy i brutalne niespodzianki dla sztywniaków.

Uragun

Główne cechy gry:

  • 4 kategorie przeciwników: soldier, monster, zombie, suicider/bomber
  • 4 unikatowe mapy: rosyjska baza, Stonehenge, pustynia, miasto
  • 6 typów powerupów pozwalających na odzyskanie energii i dodatkowy atak: rakietowy, nuklearny, napalm, ogniowy/flamer, artyleryjski/artillery
  • rozbudowane drzewko rozwoju umiejętności mecha
  • szybka akcja, ostra rozwałka i muza które wprawią Cię w trans

Uragun

„W Kool2Play lubimy stawiać na różnorodność” – powiedział Michał Marzęcki, założyciel Kool2Play. „W przypadku Uragun zdecydowaliśmy się na sentymentalny powrót do korzeni. Wierzymy, że gra przypadnie do gustu nie tylko graczom, którzy pamiętają oldschoolowe strzelanki 2D”.


Poprzedni artykułUbisoft pracuje nad Assassin’s Creed Empire
Następny artykułQNAP TS-453Bmini – czterordzeniowy procesor Intel i wyjście 4K
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.