Już za dwa dni francuski koncern Ubisoft udostępni za darmo grę The Crew. Jest to kolejny tytuł, który będzie można pobrać na swoje komputery, nic za niego nie płacąc. Cała akcja trwa już od jakiegoś czasu i jest prowadzona przez firmę Ubisoft, z okazji trzydziestu lat istnienia na rynku.

The Crew to gra wyścigowa z elementami zręcznościowymi. Gracze otrzymują w pełni otwarty świat, który pozwala rywalizować z innymi kierowcami na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Do wyboru jest około 50 różnych aut, podzielonych na pięć kategorii.

Na koniec warto wspomnieć o jednej, poważnej wadzie gry – wymogu ciągłego połączenia z Internetem. Tytuł był za to mocno krytykowany, aczkolwiek zebrał dość wysokie recenzje.


Poprzedni artykułTranscend odświeża produkty o urządzenia z wtyczkami USB 3.1 typu C
Następny artykułGAMESinFLAMES uruchamia otwarte beta-testy Crush Online
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.