Firma Ubisoft obchodzi w tym roku swoje 30 urodziny. Z tej okazji rozpoczęła jakiś czas temu różnego rodzaju akcje promocyjne dla wszystkich graczy. Na początek za darmo udostępniono grę Prince of Persia – Piaski Czasu. Wystarczy tylko posiadać konto w ich usłudze i możecie dożywotnio otrzymać ten tytuł. Ale już 13 lipca rozpocznie się darmowe pobieranie gry Tom Clancy’s Splinter Cell.

Jest to znany wszystkim tytuł z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, gdzie gracz wciela się w rolę Sama Fishera, agenta organizacji Third Echelon. Jest ona podnajmowana przez wojsko i wykonuje ściśle tajne operacje. Rozgrywka polega głównie na skradaniu się, włamach oraz cichej eliminacji wrogów. Tom Clancy’s Splinter Cell został wydany 2003 roku i może grafiką nie zachwyca, ale fabuła i rozgrywka są na najwyższym poziomie.


ŹRÓDŁOclub.ubi.com
Poprzedni artykułZOTAC planuje GeForce GTX 1060 Mini z 3 GB i 6 GB pamięci VRAM
Następny artykułTP-Link wydaje oświadczenie w sprawie domen tplinklogin.net oraz tplinkextender.net
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.