W Internecie pojawiły się pogłoski, jakoby Ubisoft tworzyło w ścisłej tajemnicy grę Assassin’s Creed Empire. Ma to być swojego rodzaju prequel całego cyklu, który przenosi nas w bardzo odległe czasy starożytnego Egiptu. W trakcie przygody wcielimy się w postać niewolnika, który jest dalekim przodkiem Altaira. Czyli bohatera z pierwszej części gry Assassin’s Creed.

Nic na razie nie wiadomo o samej fabule. Jednakże dzięki słabo udokumentowanym okresom historycznym starożytnego Egiptu, twórcy mogą puścić wodze fantazji.


ŹRÓDŁOdigitalspy.com
Poprzedni artykułDevolver Digital udostępnia zapis z rozgrywki alpha z gry Absolver
Następny artykułUragun dostępne na Steam Greenlight, czyli klasyczne strzelaj i zabijaj
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.