Firma Ubisoft cały czas świętuje 30 lecie istnienia na rynku. Każdego dnia gracze mają okazję zdobyć inną nagrodę. Do tej pory udostępniono sporo ciekawych tytułów gier, ale pewnie nie wszystkim udało się je zdobyć. Nie trzeba się tym jednak martwić, ponieważ firma do końca tygodnia, czyli do 18 grudnia 2016 pozwala dodać je do swojego konta. Wystarczy wejść pod ten adres, zalogować się na swoje konto i kliknąć w odpowiedni przycisk.

Do naszego konta zostaną dodane następujące tytuły: Prince of Persia: Piaski Czasu, Splinter Cell, Rayman Origins, The Crew, Beyond Good & Evil, Far Cry: Blood Dragon i Assassin’s Creed III.


Poprzedni artykułTom Clancy’s The Division do wypróbowania za darmo przez weekend
Następny artykułEnlisted – nowa strzelanka pierwszoosobowa w klimatach wojny
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.