Studio Obsidian Entertainment wypuściło na rynek grę Tyranny. Produkcja jest typową grą cRPG i nawiązuje do klasyki gatunku. Fabuła ma się skupić na odwiecznym konflikcie dobra ze złem, a cały świat jest pogrążony w chaosie. Przyjdzie nam pokierować oficerem armii złego władcy Kyrosa. Ma on dopilnować, aby wola tyrana była wykonywana.

System walki w Tyranny zaoferuje bitwy w czasie rzeczywistym, z opcją aktywnej pauzy. Oczywiście będziemy mogli sformować drużynę, która pomoże nam w zadaniach. Co ciekawe, zamiast tradycyjnego zdobywania poziomów, bohaterowie będą podwyższać swoje umiejętności w danej dziedzinie.


Poprzedni artykułTom Clancy’s Rainbow Six: Siege – darmowy weekend z grą
Następny artykułShadow Warrior Classic dopuszczony w Niemczech po latach banu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.