Firmy NVIDIA i Square Enix poinformowały o pracach nad grą FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION. Będzie to specjalna edycja, przeznaczona na komputery osobiste. Tytuł jest jedną z najlepiej sprzedających się serii gier wideo w historii. Na całym świecie sprzedano ponad 135 milionów gier z tej serii. Jest ona również znana z oprawy na najwyższym poziomie.

Square Enix wykorzysta swój nowej generacji silnik gier Luminous Engine. Do współpracy zostanie zaprzęgnięta platforma NVIDIA GameWorks oraz inne techniki graficzne. Za jej pośrednictwem deweloperzy otrzymają szereg metod renderowania i symulacji oraz efektów specjalnych. Oprócz tego FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION będzie zawierać wszystkie bezpłatne aktualizacje oraz płatne materiały dostępne w wersji konsolowej.


ŹRÓDŁOgeforce.com
Poprzedni artykułAOC AGON AG251FG – monitor dla graczy z wysokim odświeżaniem
Następny artykułDestiny 2 – poznajemy Hawthorne, jednego z trzech Strażników
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.