Studio Frozenbyte wspólnie z firmą Modus Game zaprezentowali pierwszy zwiastun gry Trine 4: The Nightmare Prince. Już od pierwszych sekund możemy zobaczyć powrót do tradycyjnej grafiki rozgrywki, znanej z Trine i Trine 2. Chodzi tutaj o tzw. 2.5D, które w Trine 3 zostało wyparte przez pełne 3D. Gracze nie przyjęli tego dobrze, zatem deweloperzy postanowili wrócić do znanej mechaniki.

Trine 4 ma się skupiać wokół postaci – księcia Seliusa, który jest specjalistą od magii opartej na snach. Niestety, ale przez dręczące go mroczne sny i jego własną moc, wiele z nich przedostaje się do rzeczywistego świata.

W tej sytuacji zwrócono się o pomoc do trójki bohaterów: rycerza Pontiusa, złodziejki Zoyi oraz maga Amadeusa. Mają oni za zadanie odnaleźć księcia i powstrzymać jego sny, zanim stanie się najgorsze.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy)
  • Procesor: Intel Core i7-4770 lub AMD FX-8350
  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 960 lub AMD Raden R9 280
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Miejsce na dysku twardym: 16 GB przestrzeni na dysku

Gra ma się ukazać na jesieni tego roku.


ŹRÓDŁOwccftech.com
Poprzedni artykułAOC G2868PQU – monitor 4K z technologią FreeSync
Następny artykułRozpoczynamy Esports Championship Series Season 7. Virtus.pro zagra z FaZe Clan
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.