Firma Industrial Light and Magic Lab udostępniła do pobrania grę Trials on Tatooine. Tytuł wykorzystuje technologię wirtualnej rzeczywistości i został osadzony w realiach Gwiezdnych Wojen. Do zagrania potrzebne jest posiadanie okularów HTC Vive oraz konta na platformie Steam. Pierwsze informacje o grze pojawiły się zaraz po oficjalnej premierze Star Wars: Battlefront i pokazywały wymachy mieczem świetlnym oraz odbijanie wiązek z karabinów laserowych.

Akcja Trials on Tatooine rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z filmów Powrót Jedi oraz Przebudzenie Mocy. Gracz wciela się w padawana, ucznia Luke-a Skywalkera i musi wykonać szereg zadań na planecie Tatooine.


Poprzedni artykułnVidia wprowadza do sprzedaży GeForce GTX 1060
Następny artykułSkywind – jak się robi dźwięki w grze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.