Zespół Trainz Team udostępnił na swojej stronie grę Trainz Simulator 2009 World Build Edition całkowicie za darmo. Wystarczy zarejestrować się w ich newsletterze lub zalogować się na już istniejące konto, aby odebrać grę. Cała akcja ma miejsce z okazji zapowiedzi gry Trainz Railroad Simulator 2019, która ma się ukazać już w czwartym kwartale tego roku.

Trainz Simulator 2009 World Build Edition to kolejna część świetnego symulatora jazdy pociągów. Jego autorami jest australijskie studio Auran. Ale prócz możliwości jazdy pociągami, deweloperzy oddali w ręce graczy rozbudowany edytor map. Dzięki niemu będzie można stworzyć dowolny krajobraz, gdzie jeżdżą nasze pociągi. Wiele elementów będzie można pobrać z sieci, a także podzielić się swoimi efektami prac z innymi graczami.


ŹRÓDŁOn3vgames.com
Poprzedni artykułGAMDIAS zaprezentuje sporo nowości podczas COMPUTEX 2018
Następny artykułQNAP oferuje zniżkę na sprzęt w promocji Upgrade your storage
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.