Polskie studio Event Horizon udostępniło grę Tower of Time. Tytuł znajduje się w usłudze Steam Early Access i jest to przedstawiciel gier fabularnych z widokiem izometrycznym. Twórcy postanowili w głównej mierze postawić na interesującą fabułę. Akcja gry toczy się w Artarze, która była piękną i spokojną krainą. W pewnym momencie nastało wydarzenie, które zmieniło wszystko na tysiąclecia.

Ziemie zostały zniszczone, a niebo pokryło się ciemnością. Naszą przygodę rozpoczynamy, jako młody chłopiec, który przyszedł do tajemniczej wieży. Tuż pod nią w głębinach znajduje się pradawna moc. W tym momencie trzeba zebrać drużynę i wyruszyć na poszukiwania.


Poprzedni artykułHumble Bundle rozpoczęło promocję Humble Capcom Rising Bundle
Następny artykułMiddle-earth: Shadow Of War – znamy aktorów głosowych w grze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.