Studio The Creative Assembly udostępniło nowy dodatek do gry Total War: WarhammerRealm of the Wood Elves. Najważniejszą nowością będzie nowa rasa Leśnych Elfów. Gracze otrzymają pełnoprawną kampanię fabularną, nową walutę – bursztyn, kompletną armię. Prócz tego pojawi się dwóch nowych lordów: Durthu i Orion, którzy będą posiadali wyspecjalizowane drzewka rozwoju.

Ciekawostek w dodatku oczywiście jest jeszcze więcej i wszyscy fani tego tytułu powinni się z nimi samodzielnie zapoznać.


Poprzedni artykułnVidia GeForce Game Ready Driver 376.19 z obsługą Oculus Touch
Następny artykułAsustor AS3204T – dysk sieciowy i kopia zapasowa w jednym urządzeniu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.