Studio Creative Assembly zapowiedziało darmową zawartość do gry Total War: Warhammer. Będzie to 30 nowych jednostek Regiments of Renown, które znajdą się w szeregach Bretonnia, Wood Elves, Warriors of Chaos, Beastmen i Norsca. Całe wydarzenie ma związek z obchodami 30 urodzin studia. Zawartość jest dostępna do pobrania, po wcześniejszej rejestracji w Total War Access.

Total War: Warhammer ukazała się 24 maja 2016 roku i zdobyła uznanie wielu graczy na całym świecie. Obecnie trwają prace nad Total War: Warhammer II, której premiera jest planowana na 28 września 2017 roku.


ŹRÓDŁOdualshockers.com
Poprzedni artykułAMD Ryzen Threadripper – recenzje z całego świata
Następny artykułOkam Studio dodało obsługę formatu glTF 2.0 w Godot Engine
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.