Creative Assembly ujawniło zwiastun nadchodzącej gry Total War: Warhammer II. Produkcja ma się ukazać już 28 września 2017 roku. Na filmie zatytułowanym Battle of the Fallen Gates możemy zobaczyć starcie dwóch ras: Wysokich Elfów z Jaszczuroludźmi. Tytuł ma posiadać łącznie cztery ich sztuki, ale póki co studio nie ujawniło dwóch pozostałych. Każda z frakcji będzie się bardzo różnica od siebie, co ma być bardzo unikatowe dla produkcji.

Total War: Warhammer II będzie dostępny w trzech edycjach: standardowej, limitowej oraz Boga Węża. Ta ostatnia będzie posiadała gruby tom pokryty skórą jaszczura, książkę z grafikami z gry, metalowe pudełko, poradnik strategiczny, album na naklejki, mapę na płótnie, puzzle, rzeźbione zęby, pamięć USB z e-książkami.

Total War: Warhammer II


Poprzedni artykułGenesis Krypton 700 – mysz z sensorem optycznym PMW3325 od PixArt
Następny artykułAnthem będzie miał wciągający i otwarty świat dla graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.