Studio Creative Assembly kilka dni temu zorganizowało na Facebooku transmisję na żywo dotyczącą gry Total War: Warhammer II. Uchylono rąbka tajemniczy odnośnie dwóch frakcji: Jaszczuroludzi oraz Mrocznych Elfków. Pierwsza z nich otrzyma specjalny instynkt, który umożliwi wykrywanie niewidzialnych jednostek przeciwnika. Druga natomiast otrzyma Murderous Prowess. Pozwoli na niecałą minut podnieść umiejętności bojowe jednostek. Ale tylko w przypadky, że zginie określona liczba jednostek dla dowolnej ze stron.

To nie wszystko. Creative Assembly udostępniło nowy zwiastun z frakcją Mroczne Elfy. Można na niej zobaczyć dwóch ważnych bohaterów: Malekitha i jego matkę – Morathi. Pokazany jest też atak na stolicę Wysokich Elfów.


ŹRÓDŁOtotalwar.com
Poprzedni artykułStar Citizen – dwa nowe filmy o wrakach i postępach w tworzeniu gry
Następny artykułJak powstawał Starcraft, czyli słów kilka od Blizzard
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.