Gra Torment: Tides of Numenera, otrzyma polski dubbing. Duchowy spadkobierca kultowego Planescape: Torment powraca po wielu latach. Tytuł został wsparty przez dziesiątki tysięcy fanów rekordową kwotą ponad 17,7 mln złotych. Epicka gra RPG, osadzona aż miliard lat od dnia dzisiejszego, rozgrywa się w niesamowitym świecie science-fantasy stworzonym przez Monte Cooka.

I dlatego tak ważne stało się zrobienie jej polskiego dubbingu. Pracy nad tym podjęło się wydawnictwo Techland, które zaprosiło do udziału wiele polskich gwiazd. Wśród nich chyba najbardziej znana ikona polskiego dubbingu gier fabularnych – Piotr Fronczewski. Prócz Piotra, zobaczymy również Aleksandrę Szwed, która wciela się w rolę Matkiny oraz Andrzeja Blumenfelda, użyczającego głosu Aligernowi. Lokalizacja powstała w warszawskim studio PRL specjalizującym się w dubbingowaniu filmów i gier.

Polska lokalizacja Torment: Tides of Numenara zawiera półtora miliona słów w dialogach. Gra Kładzie główny nacisk na snucie rozbudowanej stawiającej mnóstwo pytań historii i przedstawieniu głębokich postaci.

Gra pojawi się na polskim rynku już 28 lutego 2017 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Torment: Tides of Numenera dostępny będzie w cenie 159,90 zł na PC


Poprzedni artykułnVidia GeForce Game Ready Driver 376.48 z poprawionymi błędami
Następny artykułStar Citizen i Squadron 42 działają już na silniku gier Amazon Lumberyard
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.