W Epic Games Store do pobrania jest darmowa gra Torchlight. Tytuł ten należy do gatunku hack&slash, a za jego stworzenie odpowiada studio Runic Games. Fabuła zaczyna się w wiosce Torchlight, gdzie zostajemy poproszeni o pokonanie zła. Czai się ono w kopalniach pod miastem, a zostało uwolnione przez górników, którzy kopali coraz głębiej. Do przejścia są aż 34 poziomy, a na końcu musimy pokonać potężnego przywódcę – Odraka.

Do dyspozycji gracza zostały oddane trzy klasy postaci: Alchemik, Niszczyciel oraz Pogromca. Każdy z nich ma cztery cechy bohatera, trzy drzewka umiejętności oraz sporo miejsca na ekwipunek. Ciekawostką jest zwierzęcy towarzysz, który pomaga nam w walce oraz nosi nasze przedmioty.


Poprzedni artykułTrident Z Neo DDR4 – nowe pamięci dla procesorów Ryzen 3000
Następny artykułIntel Extreme Masters Chicago – kiedyś i teraz
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.