Studio ORM Entertainment udostępniło na swojej stronie demo gry Titanic: Honor and Glory. Tytuł ma być swojego rodzaju zbiorem kilku trybów gry. Będzie można wykonać pełną misję fabularną, w której jest wątek śledztwa. Do tego dojdzie swobodne zwiedzanie statku oraz okolic miasta Southampton. Natomiast tryb symulacji pozwoli nam pokierować statkiem samodzielnie, jako kapitan.

Wersja demonstracyjna Titanic: Honor and Glory pozwala na zwiedzenie niewielkiej części okrętu. Deweloperzy mają jeszcze sporo pracy do ukończenia, ponieważ trzymają się ściśle dokumentów i informacji o statku.

Jako ciekawostkę możemy podać, że prace nad grą zaczęły się w 2012 roku. Pierwotnie miała to być modyfikacja do gry Crysis 2.


Poprzedni artykułEidos-Montreal szuka programisty dla silnika gry Dawn Engine
Następny artykułPhilips 241B7QUPEB – profesjonalny monitor z matrycą IPS
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.