Już dzisiaj rusza darmowy weekend z grą Titanfall 2 w trybie wieloosobowym. Firma Electronic Arts chce tym samym zrobić darmową kampanię oraz pokazać większemu gronu graczy, jak wygląda cała gra. Nie oszukujmy się, premiera tego tytułu została zaplanowana w najgorszym z możliwych momentów. Do tego sama kampania nie była zbyt dobrze eksponowana, co tym samym przełożyło się na sprzedaż i małe zainteresowanie.

Darmowa wersja trybu wieloosobowego Titanfall 2 będzie dostępna do pobrania na Origin PC od 2 do 4 grudnia. Abonenci EA Access oraz Origin Access otrzymali dostęp już 30 listopada.


ŹRÓDŁOtitanfall.com
Poprzedni artykułNeverwinter Nights Diamond za darmo w ramach Zimowej Wyprzedaży GOG
Następny artykułŚwięta w wydaniu Blizzarda. Murlocki śpiewają kolędy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.