Studio Respawn Entertainemnt udostępniło darmowy dodatek do Titanfall 2 o nazwie Operation Frontier Shield. Wprowadzono nową, kooperacyjną odmianę rozgrywki Frontier Defense. W skład zespołu będą mogły wejść maksymalnie 4 osoby, a ich celem będzie obrona maszyny zwanej Żniwiarzem (Harvester). Atakującymi będą hordy mechanicznych wrogów, silniejsze z każdą następną falą.

Za wyeliminowanie każdej z nich gracze otrzymają walutę, która pozwoli na ulepszenie pilota lub tytana. Ulepszeń będzie można dokonywać jedynie w czasie przerw między atakami.

Dodatek Operation Frontier Shield wprowadza aż pięć nowych map: Homestead, Forwardbase Kodai, Blackwater Canal, War Games oraz Rise. Pojawia się również nowy system rozwoju Aegis Rank, który pozwala na odblokowanie unikalnych ulepszeń dla tytana oraz kilku poziomów trudności. Po ich ukończeniu gracz otrzyma różne skórki dla swojego mecha bojowego.


ŹRÓDŁOrespawn.com
Poprzedni artykułPremiera Ryzen Threadripper przesunięta na 10 sierpnia 2017 roku
Następny artykułFar Cry 5 długością będzie przypominać poprzednie odsłony tej serii
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.