Wydawca Astragon Entertainment i Avalanche Studios udostępnili dla wszystkich grę theHunter: Call of the Wild. Za jej stworzenie odpowiada szwedzki zespół Expansive Worlds. Gra oferuje najbardziej wiarygodne doświadczenie polowania, jakie kiedykolwiek udostępniono graczom komputerowym. Pozwala wkroczyć w przebogaty, tętniący życiem świat, w którym napotkać można zwierzęta wszelkiej maści.

Zwierzęta w grze zachowują się w sposób złożony i wiarygodny, rozgrywce towarzyszy zaś cykl dnia i nocy, pełna gama warunków atmosferycznych, doskonale oddana dynamika balistyczna, realistyczne efekty akustyczne, system symulujący zapachy i wiele innych czynników. Wszystkie umieszczono w grze z myślą o zapewnieniu graczowi jak najpełniejszej immersji i zaspokojenia jego łowieckiej żyłki.

Gra oddaje do dyspozycji wirtualnych łowców około 50 mil kwadratowych zróżnicowanego terenu – od mokradeł, przez gęste bory, po soczyste zielne łąki i rozległe pola. Imponujący rozmachem świat theHunter: Call of the Wild podzielono na charakterystyczne, osobne tereny łowieckie, każde pełne niespodzianek i zapadających w pamięć miejsc.

Gra korzysta z 10 lat doświadczeń zespołu pracującego nad silnikiem otwartych światów – Apex. Dzięki niemu Avalanche Studios i Expansive Worlds są w stanie oddać w ręce graczy ogromny obszar łowiecki, który wygląda bardziej naturalnie niż w jakiejkolwiek innej grze myśliwskiej.

Gra zapewnia dostęp do szerokiej gamy karabinów, broni ręcznej i łuków oraz personalizujących je wedle uznania dodatków takich jak lunety, a także różne rodzaje amunicji. Każdy gracz będzie w stanie dobrać broń do swoich indywidualnych preferencji by z czasem dojść do mistrzostwa w posługiwaniu się nią. Kontrolowana przez gracza postać rozwija się zyskując możliwość korzystania z coraz to nowych umiejętności i ekwipunku. Gra nauczy nas korzystania z wabików i przynęt oraz skłoni do bliższego poznania trybu życia, terytorium i zwyczajów zwierzyny.


Poprzedni artykułRealpolitiks – zostań przywódcą każdego nowożytnego państwa
Następny artykułNa co stać procesory AMD Ryzen
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.