Spacelab 9 zapowiedziało wydanie The Witcher 3: Wild Hunt Original Game Score Complete Edition. Będzie to zbiór utwór z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i dwóch dodatków Serce z Kamienia oraz Krew i Wino. Łącznie użytkownicy otrzymają 63 utwory, trwające prawie 2.5 godziny. Producent przygotował ładne opakowanie oraz 4 wysokiej jakości płyty winylowe.

Zestaw można nabyć w sklepie thinkgeek.com za cenę około 55 dolarów. Liczba egzemplarzy jest mocno ograniczona, dlatego należy się spieszyć z zakupem.


Poprzedni artykułInformacje o procesorach Core 9 generacji i nowych modelach 8 generacji
Następny artykułADATA XPG STORM – chłodzenie z podświetleniem dla dysków SSD M.2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.