GOG.com rozpoczęło wyprzedaż gier o nazwie The Winter Sale. W ramach promocji udostępniono ponad 500 różnych tytułów w przecenach do -90%. Każda wydana złotówka w trakcie wyprzedaży sumuje się i pozwalan a otrzymanie dodatekj gry w bonusie. Za wydanie min. 50 zł otrzymujemy Hard West, a za 130 zł wpadnie w nasze ręce Master of Orion (2016). Cała akcja potrwa do 26 grudnia 2017 roku.

Prócz tego wprowadzono tzw. Gwiazdki. Są to losowe gry z wybranej przez GOG.com puli. Zakup jednej gwiazdki to koszt 9,99 zł. Możemy tutaj otrzymać grę wartą od 10 do 75 zł. Zespół daje gwarancję unikalności wylosowanego tytułu.

Na koniec warto wspomnieć, że co 24 godziny będą pojawiać się coraz to nowsze promocje.


Poprzedni artykułFallout 4 VR – odkryj Pustkowia w wirtualnej rzeczywistości
Następny artykułPiranha Games udostępniło zwiastun MechWarrior 5: Mercenaries
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.