EA Motive udostępniło kolejny film z nadchodzącej gry Star Wars: Battlefront 2The Story of an Imperial Soldier. Zwiastun opowiada historię Iden Versio, komandor w oddziale szturmowy Inferno Squadron. Nie jest ona tylko żołnierzem, ale częścią imperialnej rodziny. Jej ojciec jest admirałem we flocie i z tego powodu myśli, że Imperium jest dobre. Twórcy chcą opowiedzieć historię ludzi od strony armii Imperium.

Chcą pokazać, że nie są to bezmózgie i beztroskie istoty. Gra ma ukazać ich od tej drugiej strony i wyjaśnić, dlaczego podjęli taką a nie inną decyzję.

Star Wars Battlefront II będzie miało swoją premierę 17 listopada 2017 roku.


Poprzedni artykułStarpoint Gemini 2 za darmo do dzisiaj do godziny 19
Następny artykułPortal Knights – bajkowa kraina z klockami, portalami i bohaterami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.