Private Division i Obsidian Entertainment udostępnili w przedsprzedaży grę The Outer Worlds. Ma to być fabularna gra RPG z mroczną i błyskotliwą fabułą. Jej akcja ma się toczyć w kolonii na odległych rubieżach galaktyki. Obecnie rządzi tam bardzo silna korporacja, która prowadzi dyktatorskie rządy. Tytuł pozwala na wiele sposobów poprowadzenia rozgrywki. To od nas zależeć będzie, jak rozwinie się cała fabuła.

Gracz ma do dyspozycji cały arsenał broni z przyszłości, zarówno tych do walki w zwarciu, jak i na dystans. Nie brakuje także umiejętności dyplomacji, jak i bycia przywódcą swoich towarzyszy.

The Outer Worlds ma się ukazać na komputery osobiste 25 października 2019 roku.


Poprzedni artykułVirtus.pro na turnieju Moche XL Esports
Następny artykułStronghold: Warlords, czyli kolejny tytuł od studia Firefly Studios
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.