Studio Daedalic West ujawniło datę premiery gry The Long Journey Home. Projekt został rozpoczęty niemal dwa lata temu przez niemieckiego wydawcę Daedalic Entertainment. Tytuł ma opowiadać o losach załogi statku kosmicznego. Zostali oni wysłani w pierwszy lot nadświetlny na drugi koniec wszechświata. Wyprawa się jednak nie udała i załoga walczy obecnie o przetrwanie.

The Long Journey Home ma być typową grą RPG, z dużą swobodą rozgrywki. Wcielimy się w kapitana statku kosmicznego, który będzie musiał zarządzać załogą i podejmować różne decyzje. W czasie misji powrotnej poznamy nowe rasy oraz wykonamy niezliczoną ilość zadań.

The Long Journey Home ma się ukazać 30 maja na platformie Steam w cenie 39,99 dolarów (ok. 155 zł). Na szczęście, polskie sklepy zaoferują go w dwukrotnie niższej cenie.


ŹRÓDŁOpress.daedalic.com
Poprzedni artykułAMD Radeon Vega znaleziony w bazie CompuBench: 1600 MHz i 16 GB HBM2
Następny artykułSystem Shock 3 pokazane na grafikach koncepcyjnych
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.