THQ Nordic udostępniło na Steam wczesną wersję gry The Guild 3. Jest to już kolejna część znanej strategii ekonomicznej. Wcielamy się w postać mieszczanina, którego zadaniem jest stworzenie silnego rodu. Będzie on musiał przetrwać przez następne lata w średniowiecznej Europie. Cała zabawa zaczyna się w 1400 roku, czyli u schyłku średniowiecznej Europy.

The Guild 3 dostępna jest na platformie Steam w cenie 30 Euro. Za projekt odpowiada kanadyjskie studio GolemLabs.

Co ciekawe, prócz trybu pojedynczego gracza, wprowadzono rozgrywkę dla 16 osób przez Internet. Dodatkowo zabawę urozmaica wbudowany edytor map i scenariuszy.


Poprzedni artykuł24 godzinne wydarzenie GeForce Garage z Polską, Czechami i Rumunią
Następny artykułPoznaliśmy wymagania sprzętowe gry Star Wars: Battlefront II
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.