Tydzień temu zadebiutowała gra Chernobylite we wczesnym dostępie na Steam i GOG.com. Jeżeli spodobała się Wam sam gra, to twórcy przygotowali krótki film. Porównuje on rzeczywistość ze świata, z tą stworzoną w grze. W humorystyczny sposób deweloperzy zachęcają nas do zakupu tytułu oraz zapoznania się ze stworzonym przez siebie wirtualnym światem.

Jeśli po obejrzeniu filmu dalej będziecie marzyć o zwiedzeniu prawdziwego miasta Czarnobyl, deweloperzy zorganizowali konkurs. Jedynym zadaniem konkursowym jest wykonanie wirtualnej fotografii (zrzutu ekranu) z Chernobylite i opublikowanie go na oficjalnym kanale Discord gry (https://discord.gg/mehRmzY) przed północą w Halloween, 31. października bieżącego roku. Jedna osoba może opublikować maksymalnie 5 obrazków branych pod uwagę w konkursie. Najlepsza praca zostanie nagrodzona wyjazdem do miast Czarnobyl razem z zespołem deweloperskim. Oto wymagania:

  • wiek powyżej 18 lat
  • posiadanie międzynarodowego paszportu
  • dojazd na własną rękę do Gliwic lub Kijowa

Pozostałe punkty wycieczki, w tym podróż, wyżywienie, nocleg, sprzęt fotograficzny i zezwolenia będą zorganizowane przez deweloperów. Wycieczka może odbyć się w uzgodnionym terminie w ciągu 12 najbliższych miesięcy).


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments