The Elder Scrolls Online: Gold Edition

Wczoraj wieczorem na łamach oficjalnego kanału Twitch studia Bethesda Softworks zapowiedziany został nowy dodatek do popularnego MMORPG osadzonego w popularnym świecie The Elder Scrolls. Rozszerzenie będzie nosić tytuł The Elder Scrolls Online: Elsweyr.

Tak jak w przypadku poprzedniego, dużego dodatku Summerset, The Elder Scrolls Online: Elsweyr będzie w zamierzeniu twórców kolejną zawartością, służącą jako cały rozdział fabularny. Akcja rozszerzenia będzie się dziać w prowincji Elsweyr, będącej ojczyzną koto-podobnej rasy Khajitt’ów. Niestety kraj ten, jak się okazuje, padnie ofiarą smoków – i to właśnie do nas będzie należeć zadanie powstrzymania tego zagrożenia.

TESO - smok

Większy dodatek musi również oznaczać z reguły nowe klasy postaci. W przypadku nadchodzącego rozszerzenia, gracze będą mogli stworzyć znanego z większości odsłon serii Nekromantę. Nasz czarny mag będzie w większej mierze polegać na wykorzystywaniu do walki przeróżnych sług, przyzwanych z ciał poległych adwersarzy. Jego zdolności będą również przydatne do wskrzeszania naszych towarzyszy.

TESO - nekromanta

The Elder Scrolls Online: Elsweyr można zamówić w przedsprzedaży już teraz w oficjalnym sklepie gry. Niemniej jednak na samą premierę dodatku przyjdzie nam zaczekać do 4 czerwca 2019 roku.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments