Crytek udostępnił długo wyczekiwaną grę The Climb. Jest to tytuł przygotowany z myślą o użytkownikach wirtualnej rzeczywistości, ale niestety posiadających jedynie okulary Oculus Rift. Gra jest swojego rodzaju symulatorem wspinaczki wysokogórskiej i nie tylko, także będzie można poczuć się, jakby się tam było naprawdę. The Climb wykorzystuje najnowszy silnik CryENGINE V, który posiada pełne wsparcie dla wirtualnej rzeczywistości.

W grze o dobre wyniki nie musimy starać się tylko dla siebie. The Climb oferuje też dostęp do zdalnej bazy wyników, w której gracze mogą porównywać swoje rezultaty.


ŹRÓDŁOtomshardware.com
Poprzedni artykułWentylatory Enermax D.F. Pressure, które czyszczą się same
Następny artykułAsus prezentuje monitory MG248Q, MG28UQ oraz MG24UQ
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.